Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
list icon
list icon

SP-170DX

SP-170DX

SP-170DX

DIGITAL PIANO


Koupit

SP-170DX

Digitální piana

SP-170DX | Digitální piano

Nové digitální piano SP-170DX - jednoduše stylové

Hlavní vlastnosti

 • Jednoduchý a stylový design SP-170DX doplňují dva podstatné prvky piana: komfortní klaviatura a skvělý zvuk
 • Nasamplované zvuky koncertního křídla zachycují i ty nejjemnější zvukové nuance.
 • Přehledné ovládací prvky usnadňují výběr zvuků a nastavení hlasitosti.
 • Celkem deset zvuků, včetně elektrických pian, čembala, varhan, nebo smyčců.
 • Nová technologie Natural Weighted Hammer Action (NH) věrně napodobuje dotykovou odezvu kláves akustického piana.
 • Funkce Key Touch Control nabízí tři úrovně nastavení citlivosti klaviatury, kterou tak lze snadno přizpůsobit jakémukoliv hernímu stylu.
 • Systém ozvučení se zdokonalenými reproduktory a vylepšenou rezonancí.
 • Efekty Reverb, který zvuku dodá hloubku a prostor; a Chorus pro oživení zvuků.
 • Vybaven tradičními pedály damper, soft a sostenuto.
 • Dva výstupy na sluchátka možňují tiché cvičení páru rodič/dítě nebo student/učitel.
 • Výbavu doplňuje stojan a opěrka pro noty.Elegantní černé provedení

Deset vynikajících zvuků vyzdvihuje svěží zvuk křídla

Vynikající kvalita zvuku syntezátorů a stage pian Korg je velmi uznávaná hudebníky po celém světě. Také model SP-170DX plně využívá sofistikované zvukové technologie, které jinak naleznete v nejlepších syntezátorech Korg a nabízí zvuky dvou koncertních křídel v té nejvyšší možné kvalitě. Při jejich samplování byly s různou dynamikou úhozů zachyceny i ty nejmenší podrobnosti, které pak při hře nabídne také SP-170DX. Vedle těchto zvuků pak naleznete v pečlivě zvolené nabídce zvuky jako elektrické piano, cembalo, varhany. Celkem tak nástroj nabízí deset různých zvuků prémiové kvality.

Nová technologie Natural Weighted Hammer Action (NH) pro věrnou reprodukci klasické kladívkové mechaniky akustických pian

Nová technologie s názvem Natural Weighted Hammer Action (NH) je navržena tak, aby dokázala zajistit tradiční dotykovou odezvu kláves, přesně jak ji znáte z akustických pian. Tedy včetně tužšího tahu kláves ve střední části registru a progresivního odlehčení kláves směrem k vyšším tónům. Tři možné úrovně nastavení funkce Key Touch Control (neboli charakteru klaviatury) usnadní přizpůsobit odezvu kláves jakémukoliv hernímu stylu.

Nový ozvučný systém s vylepšeným zvukem

SP-170DX přináší přepracovaný ozvučný systém se dvěma oválnými reproduktory (10 cm x 5 cm), které přes svůj kompaktní rozměr generují překvapivě komplexní zvuk. Mimo samotných reproduktorů byl navíc změněn I celkový design piana tak, aby se zlepšila jeho vlastní rezonance a zvuk.

Efekty Reverb a Chorus

Individuálně volitelné efekty Reverb a Chorus dodávají zvukům SP-170DX další rozměr. Efekt Reverb skýtá pocit prostorovosti a hloubky zvuku, efekt Chorus pak dodá zvukům živost.

Kompletní pedálová sekce

Dodávány jsou rovněž tři tradiční pedály, bez nichž si nelze pochopitelně expresivní klavírní vystoupení představit. Na rozdíl od jednoduchých pedálů u některých jiných digitálních pian, které znají jen polohu ON či OFF, však tyto pedály umožní I autentické “half-pedal” techniky, tedy rozeznávají nakolik je pedál sešlápnut a tomu přizpůsobí výsledný efekt.

Duální výstup na sluchátka

Na zadním panelu naleznete dva výstupy na sluchátka, díky kterým si mohou skvostný zvukový výstup piana vychutnat současně dva posluchači. Není tak problém zahrát si duet s kamarádem, nebo trénovat s učitelem či rodiči, a to vše bez rušení okolí. Tyto výstupy lze mimoto využít I k propojení SP-170DX s digitálním rekordérem nebo externím zesilovačem.