Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
list icon
list icon

PaAS MK2

PaAS MK2

PaAS MK2

AMPLIFICATION SYSTEM

PaAS MK2: 16 890.00 CZK / 669.00 €


Koupit

PaAS MK2

Ozvučení

Ozvučovací systém PaAS MK2

Ozvučovací systém PaAS MK2 poskytuje výkonný, vysoce věrný zvuk a lze jej připojit bez kabelu k vlajkové lodi aranžérů Pa5X prostřednictvím systému Smart Connect. Může se použít i s předchozími modely, jako jsou Pa4X, Pa3X nebo Pa3XLe.

*Výkon reproduktorů závisí na modelu, ke kterému je systém připojen. Nejvyššího výkonu a nejčistšího zvuku dosáhnete, pokud je PaAS MK2 připojen k některému z modelů Pa5X.

Přizpůsobte si nastavení pro každou herní situaci

V Pa5X si můžete vybrat různé předvolby Waves MaxxAudio® mastering pro audio výstupy a sluchátka nebo pro samotný reproduktorový systém PaAS MK2. Každá ze samostatných předvoleb Waves obsahuje nastavení pro 7pásmový plně parametrický ekvalizér a pro sadu MaxxAudio®. Nastavení mohou být různá pro každý z výstupů, linkový výstup nebo reproduktorový systém.

To je skvělé pro použití PaAS MK2 jako nezávislého monitorovacího systému na pódiu nebo doma. Výstupní úroveň, ekvalizér a hodnoty MaxxAudio® můžete nastavit pro PaAS MK2, zatímco hlavní výstupy a sluchátka používají jiné předvolby. To je ideální pro nastavení úrovně a zvuku blízkého monitoringu odděleně od pódiového zesilovacího systému.

1. AUDIO VÝSTUP/SLUCHÁTKA:
Tato předvolba ovlivňuje připojení AUDIO OUT a HEADPHONES, pokud není nainstalován PaAS (MK1 nebo MK2.

2. OZVUČOVACÍ SYSTÉM:
Tato funkce ovlivňuje systém Pa AMPLIFICATION SYSTEM PaAS (MK1 nebo MK2), pokud je připojen a povolen.

Upravte si a formujte svůj zvuk

Plně parametrický ekvalizér a skvělé [výkonné] nástroje Waves MaxxAudio® vám pomohou vylepšit předvolby pro každou místnost a každé poslechové prostředí, kde budete hrát. Speciální křivku ekvalizéru pro vaše domácí nebo pódiové prostředí si můžete uložit jako vlastní uživatelskou předvolbu. Můžete ji vyvolat, kdykoli se vám zachce. Jedná se o neuvěřitelně flexibilní systém, který umožňuje přizpůsobit reproduktory prostředí, ve kterém hrajete.

7-pásmový plně parametrický ekvalizér

Čtyři další nástroje Waves MaxxAudio® pro větší výkon a doladění zvuku