Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
list icon
list icon

.

NTS-3

NTS-3

PROGRAMMABLE EFFECT KIT

NTS-3: 4 790.00 CZK / 189.00 €


Koupit

NTS-3

KAOSS PAD Série

Kaoss pad, který si můžete sestavit sami!

Nu:Tekt NTS-3 kaoss pad je nová přelomová efektová jednotka, která bez problému integruje legendární ovládací prvky KAOSS X/Y touchpad a charakteristické KAOSS efekty do kompaktní, ale přizpůsobitelné stavebnice typu ”udělej si sám".

S až čtyřmi efekty najednou a hlubokými možnostmi úprav je NTS-3 opravdový zázrak na hraní, nabízející neuvěřitelnou všestrannost, která katapultuje vaše živá vystoupení do nových výšin.

NTS-3 bol vyvinutý s důrazem na živé hraní, a proto nabízí mimořádně intuitivní ovládání a rozsáhlé možnosti konektivity. To z něj dělá ideální kompaktní efektovou jednotku pro hudebníky, zvukové mistry a fanoušky elektronických vychytávek s vysokým faktorem zábavy. Vyzkoušejte expresivní možnosti, které nabízí Nu:Tekt NTS-3 kaoss pad!

Ovládejte KAOSS

Nenechte se zmást kompaktními rozměry NTS-3 kaoss padu, protože je vybaven legendárními a celosvětově oblíbenými efekty KAOSS. Tento výběr základních filtrů a kompresorů, pohlcujících delayů, reverbů a šílených modulačních efektů vás bude inspirovat k dalším a dalším experimentům s kreativními zvuky.

Díky působivému výpočetnímu výkonu umožňuje NTS-3 využít jednotlivé efekty, i bezproblémovou kombinaci až čtyř efektů současně, a tyto kombinace lze v zařízení uložit pro opakované použití. Zapínejte a vypínejte efekty podle potřeby a seřazujte si je v různých konfiguracích, abyste své kreativitě poskytli potřebnou svobodu.

To však není všechno - NTS-3 vám nabízí množství možností úprav, díky kterým si můžete každý parametr efektu přizpůsobit podle vlastních preferencí – vytvořte si vlastní signature zvuk!

Neomezené možnosti

NTS-3 není jen další efektovou jednotkou, jeho jedinečné ovládací prvky otevírají vašim vystoupením nové dimenze, s kompaktním formátem, který vám umožní vzít si ho sebou kamkoliv.

NTS-3, inspirovaný intuitivním konceptem ovládání legendární série KAOSS, využívá svůj ikonický dotykový X/Y touchpad i k ovládání efektů orientovaných na vystoupení, jako jsou Mute, FX Depth a Tap BPM, ale i novou funkci Latch, která vám umožňuje manipulovat s vícero efekty současně.

Personalizace a logueSDK

NTS-3 nabízí množství možností úprav a přizpůsobení, stejně jako otevřené vývojové rozhraní API (Application Programming Interface), které je k dispozici na Githube a umožňuje uživatelům vyvíjet vlastní nové efekty pomocí logueSDK (Software Development Kit) určeného pro tento účel. To otevírá doslova neomezené možnosti tím, že umožňuje NTS-3 neustále rozšiřovat o nové efekty, a tak ho ještě více přizpůsobit vašim osobním představám – skutečně převratné zařízení!

Tyto nové vlastní efekty lze do NTS-3 nahrát díky speciálnímu softwaru Librarian (k dispozici brzy).

Konektivita

NTS-3 je jako efektová jednotka určená na živé hraní přirozeně vybavená rozsáhlými a flexibilními možnostmi připojení. Synchronizace časových efektů s jinými zařízeními je velmi jednoduchá díky integrovaným vstupům a výstupům SYNC.

DIY zábava Nu:Tekt

Tak jako všechna ostatní zařízení série Nu:Tekt, dá se i NTS-3 rychle a jednoduše sestavit*.

Abyste měli možnost přizpůsobit si NTS-3 během montáže, boční panely jsou z jedné strany kovově černé a z druhé kovově červené (připomínají sérii KAOSS) - vyberte si svou oblíbenou barvu anebo je zkombinujte!

*Není potřeba pájení, celý proces montáže trvá méně než 20 minut.

Fyzické úpravy a 3D data

Díky koncepci "udělej si sám" a otevřenému designu je NTS-3 velmi přizpůsobitelná efektová jednotka, kterou lze upravovat různými způsoby. Kromě otevřeného zdrojového kódu logueSDK, který uživatelům umožňuje programovat vlastní efekty, se dá vizuálně a funkčně upravovat i hardware NTS-3. Abychom vám poskytli dobrý počáteční bod pro vaše vlastní úpravy, jsou k dispozici potřebná schémata zapojení a návody. Vašim vlastním nápadům na úpravy tak nic nestojí v cestě!

3D data dostupná zde

Balík bezplatného softwaru

NTS-3 se dodává s výběrem různého hudebního softwaru, včetně Ozone Elements od iZotope, který vám umožní masterovat vlastní skladby s pomocí umělé inteligence, zkušebního předplatného softwaru na výuku hry na klavír Skoove, a softwarových nástrojů od KORGu a dalších výrobců.

Jinými slovy, ve chvíli, kdy v rukou držíte tuto efektovou jednotku, máte k dispozici i všestranný výběr softwarových produktů, které vám pomohou posunout vaši hudbu na vyšší úroveň.