Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
list icon
list icon

.

Modwave Module

Modwave Module

WAVETABLE SYNTHESIZER

Modwave Module: 18 890.00 CZK / 749.00 €


Koupit

Modwave Module

Digitální syntezátory

Kompaktnější modul – větší zvuk!

Modul modwave nabízí jedinečné vlastnosti modwave mkII v kompaktním 19" stolním/rackovém formátu.

Modul modwave vychází z odkazu KORG DW-8000 a přenáší ho do podoby moderního monstrózního syntezátoru s neuvěřitelně všestrannými wavetable oscilátory, fantasticky znějícími filtry, téměř neomezenými možnostmi modulace, obrovskou polyfonií, komplexním sekvencováním patternů a intuitivními možnostmi ovládání. Takto vybavený je zárukou jedinečných, skvěle znějících a snadno přizpůsobitelných zvuků a frází.

60 hlasů polyfonie, rozšířené LFO a další

Stejně jako modwave mkII, i modwave modul nabízí polyfonii ne méně než 60 stereo hlasů - téměř dvakrát více než původní modwave (32 hlasů) a mezi wavetable syntezátory je absolutně jedinečný. Kromě koleček pitch bend a modulace nabízí nový rackový formát se 4 výškovými jednotkami stejné ovládací prvky a tlačítka jako klávesový model, je však daleko přenosnější, čímž šetří místo a hodí se do každého studia nebo domácího studia.

Kromě toho mají teď sendy reverbu přepínač pre/post, přibyly nové modulační zdroje a mnoho dalšího. Brzy bude k dispozici i softwarová aktualizace pro původní modwave.

Modwave modul je plně kompatibilní se zvuky a samply původního modwave, modwave mkII, stejně jako se softwarem modwave native a knihovnami třetích stran.

Standard MIDI 2.0 Property Exchange a polyfonní aftertouch

Díky nejnovějším softwarovým aktualizacím všechny modely modwave, ať už hardwarové anebo softwarové, podporují standard MIDI 2.0 Property Exchange a nabízejí jednoduchý přístup k polyfonnímu aftertouch, díky čemuž jsou ideální na použití s klaviaturou KORG Keystage MIDI 2.0.

Montáž do racku a desktop aplikace

Ovládací panel byl přepracován tak, aby se vlezl do standardního 19" racku a zadní přípojky byly umístěny tak, aby byly kabely stále lehce přístupné, i když je přímo nad ním namontované jiné rackové zařízení. Při používaní na stole si můžete vybrat dva různé úhly nastavení: plochý na vystoupení ve stoje anebo šikmý na pohodlnou práci vsedě.

Spousta hudebníků si modulovou verzi modwave přála, proto jsme rádi, že jim můžeme tento požadavek splnit.