list icon
list icon

KRONOS LS

KRONOS LS

KRONOS LS

MUSIC WORKSTATION

KRONOS-88 LS: 66 120.00 CZK / 2 699.00 €


Koupit

KRONOS LS

Pracovní stanice

Ke stažení

Související stránky

Odlehčený KRONOS LS s novou a vylepšenou klaviaturou, který můžete vzít všude sebou

Se svojí širokou výbavou skládající se z devíti flexibilních zvukových enginů, až 16 současně spustitelných efektů, 16-dílných Kombinací a mnoha dalších funkcí, je KORG KRONOS vůbec nejvýkonnějším syntezátorem. Tento arzenál funkcí nyní KORG s modelem LS rozšiřuje o novou klaviaturu s 88 „Light Touch“ klávesami, díky snížené hmotnosti je nástroj navíc snadněji přenosný.

Nová „Light Touch“ klaviatura pro snadnější a plynulejší hraní

Zcela nová „Light Touch“ klaviatura (tj. klávesy se snadným stiskem) usnadňuje hraní v každé situaci, od rychlých akordů přes táhlé fráze až po elegantní glissando. Vlastní mechanismus klaviatury byl upraven tak, že dynamika je ještě citlivější než u jiných keyboardů. Zatímco tvarováním klávesy odkazují na prémiovou klaviaturu KORG RH3, nabízejí rychlejší herní feeling příznačný pro syntezátorové klaviatury. Klávesy jsou polovyvážené a proto se na ně bezvadně hraje jakýkoliv klavírní styl.

O 6.3 kg lehčí než KRONOS2-88, takže se snadněji přenáší

Nová klaviatura umožnila nástroj výrazně odlehčit, takže oproti modelu KRONOS2-88 s klaviaturou RH3 action se tento nástroj mnohem líp přenáší. S hmotností sníženou pod 19 kg lze tuto 88-klávesovou variantu KRONOSu snadno vzít kamkoliv sebou.

Nový operační systém OS v3.1 s funkcemi Quick Layer/Split

Vedle vylepšené dynamické klaviatury přináší KRONOS LS také nejnovější operační systém v3.1 - díky němuž máte kdykoliv po ruce praktické funkce Quick Layer a Quick Split. Bez námahy tak můžete navzájem vrstvit například piano a smyčce, nebo naopak zvuky rozdělovat. Nový operační systém obsahuje také řadu dalších dílčích vylepšení, které přispívají k jeho vyšší stabilitě a uživatelskému komfortu.

Nové funkce doplňuje nový vzhled

S luxusně vypadajícím hliníkovým šasi a elegantními dřevěnými panely po stranách nový model KRONOS LS nejen skvěle hraje, ale taky vypadá. Ať už ve studiu, na pódiích nebo u vás doma, všude KRONOS LS zaujme hned na první pohled.